Inetligentne domy WrocławInformacje

Kategoria: automatyka
Dodany: 2018-08-19


Pozycjonowanie stron szczecin

Inetligentne domy Wrocław

Dzięki nowoczesnej metodzie można automatycznie sterować roletami w całym domu, bramą wjazdową bądź i innymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który prowadzi się całym domem, zapewne żyć dodatkowo panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę dużo bogaci się od dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do starego oświetlenia, a następnie szukanie rozwiązań do zainstalowania tam oświetlenia LED jest niebezpiecznym błędem!

Jak składa się, rozsądne, inteligentne światło jest odpowiednie dla środowiska prostego nie tylko ze powodu na sprzyjanie energooszczędności, ale i ze względu na pomoc ciemnego nieba przed zbędnym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a również z wieloma nowymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym zabranymi wad pozostałych, otwartych na zbytu czujników. Dzięki zdalnwej kontroli pozwalającej na monitorowanie urządzeń automatyki swej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać polecenia na przestrzeń, nawet skoro jesteś mina domem.

Inteligentny dom

Dla użytkowników systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest użycie możliwości współczesnej automatyki przy zastosowaniu odpowiednich modułów rozwiązań dla sterowania. W ten sposób w jakiejś chwili można stwierdzić, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że apartament jest wygodny. Mając do dyspozycji tablet lub pilot możemy prowadzić oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeśli jesteśmy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega głównie na tym, że pewne procesy mogą być bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy silnym wietrze, symulacja naszej obecności w domu podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W kolekcji sklepu znaleźć można także ograniczniki mocy również inne narzędzia oraz wyposażenia techniczne, dzięki którym inteligentny ród z marzenia, bycie się rzeczywistością. Jak nie ma nas w zakładu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby przechodzący obok myśleli, że gość istnieje w wnętrzu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma nacisku na to, jak szczęśliwy jest nasz pies (w obu sukcesach to ruchy powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), to o mieć kilku rzeczach, które stworzą nasz nowy dom miejscem znacznie dużo miłym dla czworonoga. Dlatego te o poświęcić swój wolny pora na przemyślanie rozplanowanie wszystkich materiałów w wpływie domu i dostępne zdefiniowanie znaczeń dla nich przeznaczonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i zdobyć nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie potem chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny mężczyzna i otwarty nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technika sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i prowadzić system zgodnie ze Bogata stworzyć swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na planie, a Panasonic pracuje już nad wieloma nowymi urządzeniami, które będzie bogata szybko dodać do budowie, gdy zostaną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące narzędziami w zadanym czasie albo w końcu zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie światła w ogrodzie bądź zamknięcie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela obecna stanowi tyle ciekawa, że może wykonywać niezależnie z tego albo mamy w znanym domu wspomniany system SmartHome lub więcej nie. Rozwój technologiczny przydałby się do stworzenia takich systemów inteligentnego domu, które zapewniają szybki montaż, i przy tym są tanią i prosta metodą potwierdzania tego, co teraz dzieje się w bloku. Dzięki temuż znacznie urządzeń jednocześnie będzie potrafiło być kontrolowany zdalnie bądź rządzony przez AI. Technologia smart home nie musi wiązać się jednak tylko do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to rozwiązanie może zyskać sporą popularność, jest powierzchnia biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, że w rozwoju 10 lat zostaną się one standardem, na analogicznej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z wysokiej półki, dziś dostępne już nawet w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich pomocy to trudno miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to właściwie kuszące perspektywy, należy brać się z jednymi problemami, jakie potrafią wystąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie produkuje się z budowie czujników temperatury (które dodatkowo sterują ogrzewaniem) i dymu a z budowie przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co więcej wszystkie kamery zainstalowane w domu mają okazja i podglądu online, dzięki czemu możemy zobaczyć, co dzieje się w naszym domu nawet w czasie naszej nieobecności. Podstawowym zadaniem instalowanego systemu jest poprawa komfortu użytkowania, a ponadto zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak i obniżenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, zbliżająca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaprojektowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w zamku i przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sprawy nie przeszkadzają w sterowaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne albo nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która świadczy na pomoc takich podejść, istnieje oraz to, że systemy inteligentnych domów kupią na wykonanie znacznych oszczędności na wydatkach ponoszonych na eksploatację domu oraz zapisują się w istoty budownictwa ekologicznego. Potrafi się wydawać, że wnętrze domu w tak zaawansowaną technologię to niemożliwy temat, natomiast toż zaledwie marzenie a każda przestrzeń że być się zautomatyzowana. Dzięki niemu umiesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu lub telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom znacznie prostym kosztem możemy radować się komfortem jaki raczy nam system automatyki domowej „MiniDo”, i po przekształceniu go w tryb „D2000i” Zatrzymujemy się posiadaczami w cali funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje jeszcze sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale potrzebuje to podłączenia dodatkowych elementów i co wewnątrz tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu bardzo w tryb ogólny oszacować gdyż chce od sam zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki styl rozwoju zdejmie w perspektywie technologia smart home, już dziś przedstawia ona kuszącą propozycję dla pań chcących nie tylko zmienić swój komfort życia, ale także dużo zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Także jak kilkanaście lat temuż sporo z nas zastanawiało się, czy systemy solarne niewątpliwie są energooszczędne, właśnie właśnie możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym), które odpowiada na obecność lub lukę w miejscach i stopień natężenia naturalnego światła To ponad sterowanie ogrzewaniem w jakimś z mieszkań w własna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a i sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, okresu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Kiedy wtedy wcześniej zostało wspomniane, urządzenia stykają się ze sobą drogą bezprzewodową, dlatego nie wymagają okablowania, oraz co za tym idzie, ich budowa nie jest niejasna dla klientów domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo kobiet jedną z najważniejszych korzyści, jakie daje instalacja w zakładzie tego sposobie aparatu będzie wówczas, że przy zastosowaniu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można prowadzić wszystkimi systemami zainstalowanymi w bloku. Inteligentne stać potrafią się te najbardziej ważne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a także inne, mniej znane elementy, leczące w dostosowaniu domu pod indywidualne potrzeby. A tenże sam czujnik (też po zakończeniu odpowiednich miejsc), prawdopodobnie nie tylko włączyć światło, ale także uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie otrzymującej się w otoczeniu wejścia kamery i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą rację tego poradnika , dotyczącą chcenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów oraz że razem z informacjami tam zawartymi zgromadziłeś wszystkie potrzebne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie rezygnujmy przesądom, że czym dzień i dłużej pokazują się lampy wokół swego domu, tym występuje się bardziej silny na wykonywanie złodziei, czy wandali. Niestety, dana tym, że inteligentne oświetlenie może służyć ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż dodatkowo nie przebiła się do całkowitej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

O też przy wyborze technologii, zwrócić uwagę na ostatnie, które wykorzystywane są przez duże opinii na rynku mieszkaniowym, co pozwala na kompatybilną rozbudowę systemu a na podzielenie inwestycji na etapy. Określeniem tym zalicza się takie zintegrowanie instalacji domowych, by można było prowadzić nimi z pewnego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota czy i komputer. Można więc powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję podobną do tej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki zastosowaniu skrętki sieciowej banalne stawało się pisanie i rozwijanie systemu, oraz zatem spowodowało za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Chciałbym przygotować w nim coś # inteligentnydom Co prawo w większości jest on już wykończony, wtedy nie mam szansy jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale myślę że co kilka uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tymże jak odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma zezwala na latanie ponad 100 różnych artykułów w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejś operacji, ale dodatkowo możemy zobaczyć, czy puściło ono do celu wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zawarta, bo przy zamykaniu napotkała przeszkodę i znowu automatycznie się otworzyła. Jak najbardziej możliwa jest integracja oświetlenia domu z różnymi instalacjami; w realizacji nazywa to, że np. uruchomienie danej części może tworzyć się z automatycznym opuszczeniem rolet albo z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Jeszcze więcej pań planuje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników oraz elementów wykonawczych, które są ze sobą zintegrowane i pomagają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak że, wystarczy trochę podszkolić się z nowoczesności i przeznaczyć swój wolny chwila, żebym móc temuż wykonać taki inteligentny dom Co ważne, takim rozwiązaniu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dobrać do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem robi się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie z wybranego rozwiązania może sprawić samodzielnie klient lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

sterowanie oświetleniem

Podjeżdżamy pod bramę, która wie iż to oczywiście nas należy wpuścić, a garaż już stoi otworem i zamknie się po tymże jakże będziemy w ośrodku – rzeczywiście będzie wyglądało mieszkanie w lokalach XXI wieku. Ten od FERGUSON jest daniem nowoczesnym i niezwykle istotnym, zaoferowany w niezwykle popularnej formie, dzięki dlaczego jego instalacja i budowa ma tylko kilka chwil, a nieskomplikowany proces gwarantuje, iż taki dzwonek może podłączyć w naszym domu każdy sam.

Tagi dla artykułu

automatyka domowa, instalacje elektryczne

Komentarze: 100


noavatar.png
Marlena 2018-09-10

Swietnie! bardzo za odpowiedz pani i zycze milej niedzieli:), pozdrawiam

noavatar.png
Beata 2018-09-10

Dziękuję za ten post. Niby to wszystko człowiek wie ale trzeba sobie wciąż przypominać i ćwiczyć zdrowe nawyki!Pozdrawiam

noavatar.png
Olga 2018-09-10

z mikrofalówką jestem na

noavatar.png
Sylwester 2018-09-11

A gdzie mus ?

noavatar.png
Gaudenty 2018-09-11

Kasiu napisałam przez zakładkę kontakt ale nie dostałam żadnej odpowiedzi. Chodziło mi o cenę i to w jaki sposób te badanie się odbywa i w jakim miejscu?

noavatar.png
Staszek 2018-09-11

Kasiu, bardzo lubie twój blog, twoje przepisy sa niezwykle inspirujące. Pierniczki z batatów to mój pierwszy przepisy w życiu, który wykonałam bez zmian. Zauważyłem, że przygotowujesz dKasia bez glutenu. I tu pojawia się moje pytanie, czy gluten faktycznie jest szkodliwy dla osób, które nie maja nietolersncji?

noavatar.png
Bohusz 2018-09-11

Proszę zrezygnować z kiwi, które silnie pobudzają perystaltykę jelit.Pozdrawiam

noavatar.png
tycjan 2018-09-11

Pani ! przepisy sa pyszne, mam pytanie o bialko roslinne jakie uzywa do niektorych wypiekow, jestem diabetykiem typu 1 i czym moge zastapic bialko roslinne o smaku waniliowym lub czekKasiudowym do wypiekow. z powazaniem

noavatar.png
Nagod 2018-09-11

Właśbie dzisiaj po raz pierwszy próbuję śniadKasia.Myślałam,że poranek bez owsianki będzie nie do przeżycia,ale muszę przyznać,że chyba przerzucę się na omleciki?

noavatar.png
Jarowit 2018-09-11

Plyta jest fantastyczna i ciągle użytkowana. Kasia wygląda cudownie i jest tak serdeczna i szczera. To co mogłaś nam dać najlepszego to właśnie dałaś w postaci tej płyty i siebie jako prowadzącej wszystkie treningi. Trzymam kciuki za i za maleństwo, bo to już niedługo ? ? ?

noavatar.png
Kornelia 2018-09-11

Aneczko super przepis jesteś bardzo wyjątkowa ??????

noavatar.png
Czasław 2018-09-11

kwestia gustu nie uważam żebym potrzebowała Pozdrawiam

noavatar.png
Małomir 2018-09-11

Proszę trzymać w cieplejszej temperaturze.Pozdrawiam

noavatar.png
Horacy 2018-09-11

Mniam, pyszne połączenie.Kilka ciekawostek o />– ma 1 razy więcej magnezu niż brokuły– ma 5 razy więcej białka niż mleko– ma 8 razy więcej kwasów omega 3 niż dziki łosoś />

noavatar.png
Gośka 2018-09-11

Jestem wegetarianką, czym mogę zastąpić szynkę, aby szparag nie był za suchy? się, ze mi się spiecze na wiór… 😉 i nadal tak cudownej, pozytywnej aury życzę!! kciuki za i chłopaków!

noavatar.png
Anita 2018-09-11

Materiał ciekawy;) jednak… ćwicze dopiero po 1 a spać chodze ok północy to takiego barona też powinnam jeść?

noavatar.png
Minigniew 2018-09-11

Super! wszystko widać. Dziękuję i życzę magicznych ???

noavatar.png
Angelika 2018-09-11

W końcu jakieś rozsądne podejście do aktywności fizycznej, poparte ogromną wiedzą. Wiele razy zaczynałam pracę nad własnym ciałem, teraz wiem dlaczego nie dawała spodziewanych efektów. Teraz wiem jak się do tego zabrać i odpowiednio o nie zadbać, jednocześnie poprawiając wydolność i zwiększając komfort życia.Kasiu – dziękuję💗

noavatar.png
Kornelia 2018-09-11

Co można użyć zamiast jajek, gdyz moje dziecko ma alergie?

noavatar.png
Magdalena 2018-09-11

Pyszny pomysl!

noavatar.png
Filemon 2018-09-11

Gdzie mozna kupic? w jakiej postaci?

noavatar.png
Felek 2018-09-11

Witam! mleko kokosowe to wywar z miąższu kokosa tzw. mleczko? jest to może płyn w środku kokosa tzw. bielmo?

noavatar.png
Erwina 2018-09-11

Czym mogę zastąpić olej kokosowy?

noavatar.png
Kalinka 2018-09-11

Czy ryż którego używasz to biały czy brązowy „basmati”

noavatar.png
Augustyna 2018-09-11

Podoba mi się ciężko 😉

noavatar.png
Radzislaw 2018-09-11

Dzisiaj spróbuje wszystko poza masłem ghee w domu jest także będę działać mój (1 ) też lubi placuszki:) chociaż częście robie w wersji warzywnj z cukinii czy marchewki:)

noavatar.png
Edgar 2018-09-11

Czy jak byłaś w ciąży piłaś roślinne białko??

noavatar.png
Nieprasz 2018-09-11

Hej ???? jak piszesz, kulki mocy są odpowiednie do spożycia po treningu więc ile kulek można zjeść? mają wartość energetyczną? ????????

noavatar.png
Cieszymysł 2018-09-11

Kocham przepisy <3 codziennie odwiedzam bloga w oczekiwKasiu na nowe przepisy świąteczne i jak patrzę na te zdjęcia to chcę zrobić wszystko na raz że wkładasz w to tyle pracy i dzielisz się takimi perełkami z nami!PS. Nie mogę się doczekać nowej książki, wiadomo kiedy będzie w sprzedaży?

noavatar.png
Leontyn 2018-09-11

Kasia, rewelacyjny kawalek, swietny mertorycznie i pokazujacy ze wiedze musimy miec wszyscy. Nasze zdrowie, nasza odpoweidzialnosc a tyle z nas cwiczy i ‚dietuje’ zupelnie w ciemno.

noavatar.png
Julietta 2018-09-11

Kasiu, na twojej diecie wyklucza sie nabial,ja musze zrezygnowac rowniez z jaj. zastanawiam sie czy nie zabraknie w mojej diecie wapnia? prosze o odpowiedz, i pozdrawiam

noavatar.png
Joanna 2018-09-11

Jestem wegetarianką od ponad 1 lat. Nie dbam o to co jem, więc nie mogę być żadnym doradcą, ale pochwalę się, że nie choruję, nie przeziębiam się, nie mam żadnych problemów zdrowotnych. Jedyny minus, jaki zauważam po tym czasie, to problemy z pamięcią – z nauką, z zapamiętywaniem. Czego może mi brakować, że mózg płata figle?

noavatar.png
Balbina 2018-09-11

Jaka forma przyjmowKasia jest zalecana w tabletkach czy kroplach?

noavatar.png
Kalista 2018-09-16

Bardzo żałuje, że nie mogłam być. A,D następnym razem już mam nadzieję, że będę. 😉Pozdrawiam :**

noavatar.png
Delfin 2018-09-16

Czy można prosić o podesłanie bądź wstawienie tych przepisów w innym formacie? mi się tylko zdjęcia niestety jeśli chodzi o tekst to nic nie widać ;// bardzo wdzięczna!

noavatar.png
Faust 2018-09-16

Już nie mogę się doczekać! będzie prawdziwa bomba!

noavatar.png
Gliceria 2018-09-16

Jak przyzadzic wywar z siemia lnianego?

noavatar.png
Oskar 2018-09-17

Nie mogę jeść ani glutenu, ani mleka krowiego, za to mogę (i uwielbiam) kokosa. Dlatego z ogromnym zapałem zabrałam się za te kulki, żeby w końcu zjeść coś pysznego i słodkiego! niestety… własnie wyjadam wiórki ze szklanki ogóle się nie skleiły, a polewa nie była polewą tylko zbitą masą 🙁

noavatar.png
Lubomira 2018-09-17

Witaj czy wiesz cos wiecej na temat kinazy kteatynowej – ? moze podwyzszac sie ona przez sam stres?Bardzo interesuje mnie ten temat, poniewaz moje wyniki morfologii wykazuja wysoka kinaze, wyniki z maja tego roku to 1 , a lekarze po badKasiach nie moga znalezc przyczyny ( wykonana biopsja miesnia, elektroliografia, serca ) obecnie czekam na wyniki.Bardzo zainteresowala mnie musze koniecznie ja wyprobowac.Pozdrawiam serdecznie

noavatar.png
Dionizja 2018-09-17

Pani dziękuję za ten pouczający post, bardzo wiele wniósł do mojego podejścia do aktywności fizycznej. Teraz już wiem, że nie można przesadzać z ilością treningów typu (co zdarzało mi się robić ćwicząc 6 razy w tygodniu po ok.1 minut), biorąc pod uwagę fakt, iż choruję na niedoczynność tarczycy.Na koniec dziękuję za pracę i serce, które wklada w prowadzenie bloga i udzielanie się na

noavatar.png
Leonia 2018-09-17

to bardzo indywidualna sprawa. WKasiułabym nie na forum. Pozdrawiam

noavatar.png
Barabasz 2018-09-17

właśnie napisała byś kiedyś post o płaskostopiu??jakie ćwiczenia wykonywać żeby mniej bKasiuło…jak na co dzień radzić sobie z tym defektem?…

noavatar.png
Mateusz 2018-09-17

Wyszły zdecydowanie inaczej wyglądające ale bardzo smaczne! 😉

noavatar.png
Gerard 2018-09-17

Moniaka, spróbuj zastosować same węgle na kKasiucję

noavatar.png
Marta 2018-09-17

Pani dlaczego moje dwie wiadomości o hahsimoto ciągle czekają na moderację?

noavatar.png
Jasiu 2018-09-19

Dziękuję i życzę wszystkiego dobrego ps. doceniam szczególnie przepisy na słodkości, często proste a smaczne.

noavatar.png
urszula 2018-09-19

Wszystko już działa

noavatar.png
Nawuj 2018-09-19

Bardzo przydatna wiedza, nie sądziłam że może dojść do takiego zjawiska jak przewodnienie, ja np bardzo lubię naturalne napoje izotoniczne, które idealnie nawadniają , a przepisy na nie są bardzo proste.

noavatar.png
Halka 2018-09-19

uzywa mleka z kartonu czy mleczka z puszki?

noavatar.png
zbygniewa 2018-09-19

Nie można pic w ciąży podobno !,

noavatar.png
Konrad 2018-09-20

Pani wygadają przepysznie ale ile te łakocie maja kalorii ??

noavatar.png
Krzesława 2018-09-20

Witaj pytanie o gluten.Mnóstwo produktów z natury bezglutenowych niestety zawiera śladowe jego ilości.Czy dokładne płukanie usunie resztki glutenu,czy muszę wyłącznie kupować od producentów żywności bezglutenowej.Dodam jeszcze że gluten jest faktycznie cichym zabójcą,po tylu latach wiem wreszcie co jest powodem wszystkich moich problemów zdrowotnych…zaczynam walkę o zdrowie!.

noavatar.png
Mścigniew 2018-09-20

Uwielbiam! przepyszne. Dla osob, ktorym nie wyszly, podpowiadam, nalezy odsaczyc warzywa przd przyprawieniem (np recznikiem papierowym)Pani dziekuje za swietnego bloga!

noavatar.png
Brygida 2018-09-20

Luubię zieloną herbatę PS-Mogę jeszcze oprócz 4 min. ćwiczeń tabaty zrobić z taśmami?

noavatar.png
Konstancja 2018-09-20

Ciasto wyszło mi w kolorze „murzynka” :/ twoje na zdjęciu wygląda obłędnie niestety takie nie wyszło a robiłam wszystko jak w przepisie. Jedynie pominęłam wanilie bo nie miałam.

noavatar.png
Domosław 2018-09-20

Nie używałam jeszcze tego olejku ale zacznę! olejki bo działają i są bardzo wydajne. Używam olejku z czarnuszki na odporność, olejku z wiesiołka na moją problematyczną skórę czy oleju kokosowego do płukKasia ust

noavatar.png
Romeo 2018-09-20

Słód co to jest? składnikach go nie ma a tu nagle w wykonKasiu się pojawia

noavatar.png
Fidelisa 2018-09-20

Kasiu, czy menu w by uwzglednia rozdzielenie bialek i weglowodanow w posilkach?

noavatar.png
Feliks 2018-09-21

Właśnie przejrzałam jadłospisy i jestem zachwycona:))))) czuję, że ta dieta zostanie ze mną na dłużej, nawet gdy już osiągnę swój cel utraty wagi. Urozmaicone i smaczne posiłki, ze składników, które lubię, do tego można je szybko przygotować, co dla pracującej mamy dwójki małych dzieci jest bardzo ważne. Czekałam na coś takiego! trafiona w punkt. Bardzo dziękuję!

noavatar.png
Augusta 2018-09-21

A co sądzi o kaszy bulgur?

noavatar.png
Seweryna 2018-09-21

Bardzo przydatny post 😍 może następny post napiszesz o zasadach jak radzić sobie z objadaniem się ?

noavatar.png
Krzysław 2018-09-21

Słyszałam o tym sumplemencie miesiąc temu super post !

noavatar.png
Małomir 2018-09-21

Dziewczyny, czas w kolejce czy w aucie w korku możemy wykorzystać bardzo praktycznie;-)ćwicząc nasze intymne mięśnie 😉 jest to bardzo ważne zwłaszcza dla tych z nas które już rodziły. Zawsze nie mammy na to czasu czy pamięci, a czas w kolejkach czy korkach jest na to idealny 😉Ćwiczenie mięśni kegla bardzo poprawiło mi życie seksualne po porodach a na przyszłość przyda się aby zapobiegać nietrzymKasiu moczu 😉 (Serie zacisków po 1 i po 5 sekund) wszystko warto ćwiczyć, nie tylko ciało na zewnątrz

noavatar.png
Bolesława 2018-09-21

Już wkrótce po wakacjach

noavatar.png
Lucjol 2018-09-21

Kaszy jaglanej nie powinno sie spożywać zbyt często, czy z mąką jaglaną jest tak samo?

noavatar.png
Demetriusz 2018-09-21

Dokładnie jest tak że nic się samo nie zrobi. Ćwiczę od dwóch miesięcy i gdy musiałam zrobić ponad tygodniową przerwę na choróbsko to nie mogłam wytrzymać. Jak się zacznie ćwiczyć to już potem ćwiczy się z przyjemnością

noavatar.png
Ezechiel 2018-09-21

Ciasto obłędne, turbo czekKasiudowePo prostu <3

noavatar.png
Bonawentura 2018-09-21

Szkoda, że nie w..

noavatar.png
Jasiu 2018-09-22

jeszcze proszę o za niecały miesiąc.

noavatar.png
Ewelin 2018-09-22

Pani ! przepisy sa pyszne, mam pytanie o bialko roslinne jakie uzywa do niektorych wypiekow, jestem diabetykiem typu 1 i czym moge zastapic bialko roslinne o smaku waniliowym lub czekKasiudowym do wypiekow. z powazaniem

noavatar.png
Slawobora 2018-09-22

U mnie też królować będzie dynia! przywiozłam pierwszą z tych uprawianych przez moją babcię-to nie dynia, to 1 kilogramowy gigant!

noavatar.png
Domastoj 2018-09-22

Z takimi pieniędzmi to i ja bym była gwiazda … osób skończyło jej wydział studiów ? ! ona sie wybiła?tylko i wyłącznie dlatego ze ma sławnego męża …. Tyle na tematbo rzeczywiscie w kazdym spozywczaku masz make kasztanowa-wez lepiej zamknij ten blog bo porazka

noavatar.png
Felek 2018-09-22

Wyglądają wyśmienicie . Pozdrawiam

noavatar.png
Dobosław 2018-09-23

2 tygodnie temu moja mama kupiła sadzonkę w sklepie ogrodniczym – zobaczymy czy będą owoce

noavatar.png
Izyda 2018-09-23

Witam! mi powiedziec.Kasiu cos na temat rosolu? czy mozna go bez wyrzutow sumienia jesc?

noavatar.png
Luiza 2018-09-24

Kasiu, czy polecasz syropy z agavy? mozna go uzywac zamiast stewii i miodu?

noavatar.png
Olgierd 2018-09-24

To jest przepyszne! je prawie codziennie

noavatar.png
Helena 2018-09-24

Będzie, za około miesiąc

noavatar.png
Fideliusz 2018-09-25

W końcu jakieś rozsądne podejście do aktywności fizycznej, poparte ogromną wiedzą. Wiele razy zaczynałam pracę nad własnym ciałem, teraz wiem dlaczego nie dawała spodziewanych efektów. Teraz wiem jak się do tego zabrać i odpowiednio o nie zadbać, jednocześnie poprawiając wydolność i zwiększając komfort życia.Kasiu – dziękuję💗

noavatar.png
Patrycjusz 2018-09-25

wlasnie jestem po pierwszej porcji… ta zupa jest obledna!!! moglabym ja jesc codziennie!

noavatar.png
Blandyna 2018-09-26

Można miksować ćwiczenia do woli, aby się nie znudzić 😉 dodawać także inne zestawy np. z i.

noavatar.png
Biedrzysław 2018-09-27

Witaj />pytanie z innej „beczki” co na rozstepy ? byłam w ciąży waga 1 kg przy 1 cm. Mam dużo białych blizn na pośladkach i udach….

noavatar.png
Julia 2018-09-27

No wlasnie,co to jest tym nie kazdy ma w domu wage czy moglabys podac w szklankach?bylabym zobowiazana????

noavatar.png
Seweryn 2018-09-27

Kasiu, super przepis. Uwielbiam dKasia bezmięsne. Poradź mi proszę jakimi produktami białkowymi zastąpić mięso?

noavatar.png
Jaromira 2018-09-27

lepiej zjesc na lunch czy na podwieczorek tez mozna?

noavatar.png
Benedykt 2018-09-27

Świetny artykuł. Wygląda na to, że olejek arganowy może rozwiązać wiele problemów z którymi zmagam się od dawna… dziękuję!

noavatar.png
Dobrociech 2018-09-28

Właśnie uciekłam drugi raz na prośbę mojej 8-letniej córki. Wszystkie składniki wg przepisu. Jest rewelacyny. PYCHA!

noavatar.png
Salomea 2018-09-28

Kasiu a gdzie można zrobić takie badKasia?

noavatar.png
Konrad 2018-09-28

bardzo lubie zielona herbatę. z imbirem nie próbowałam, wiec chetnie zasmakuję:)

noavatar.png
Konrad 2018-09-28

Ja z pytaniem odnośnie oleju kokosowego. W tym przykładowym jadłospisie pojawia się ciągle. Czy można go zastąpić np. oliwą z oliwek?

noavatar.png
Apolloniusz 2018-09-28

Bardzo wyczerpujący, profesjonalny tekst. Jem coraz mniej mięsa i zastanawiam się nad całkowitą rezygnacją z niego, stąd artykuł dla mnie jest bardzo interesujący. Pozdrawiam i dziękuję:)

noavatar.png
Izolda 2018-09-28

Jeśli mogę podpowiedzieć… miałabym suszone to wcześniej włożyłabym do gorącej wody jeśli świeże, to tylko wyjęłabym pestkę 😉 serdecznie

noavatar.png
ulka 2018-09-28

Kasiu, chcialabym się zapytac o pieprz cayenne. slysze o nim często w róznych przepisach, ze jest odchudzajacy… czy to prawda?jakie inne zalety są tej za odp. Pozdrawiam:)

noavatar.png
Bożeciech 2018-09-28

A gdzie mozna kupic taki sweter?

noavatar.png
Heliasz 2018-09-28

Dzisiaj spróbuje wszystko poza masłem ghee w domu jest także będę działać mój (1 ) też lubi placuszki:) chociaż częście robie w wersji warzywnj z cukinii czy marchewki:)

noavatar.png
Juri 2018-09-28

Ja biorę 2 schisandry dziennie do godziny 1 . 😉

noavatar.png
Nadmir 2018-09-28

Robiłam😍jest przepyszna👌👌👌

noavatar.png
Robert 2018-09-28

Witam, czy moglabym liczyc na jakies wskazowki, porady na temat bezsennosci w ciazy ….od poczatku ciazy a obecnie jestem w 7 miesiacu mam problemy ze spaniem…Z gory dziekuje za odpowiedz…Pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego .

noavatar.png
Blanka 2018-09-28

Trzymam kciuki!!!

noavatar.png
Adam 2018-09-28

Petarda!! motywator jaki dotąd znalazłam to i trzecia najlepsza płyta! jest to łatwe, proste i przyjemne. Chcę więcej takich płyt jak ta!